„Mám v sobě nějaký klid, nějaký mír, který jsem dříve neměl. Byl jsem ostrý hledač, nyní líp pracuji s emocemi. Vím, že svět je složitější, když koukám na láhev z jedné strany, vím, že z druhé strany je jiná,“ poznamenal Landa úvodem rozhovoru. Kromě zpěvu se věnuje nyní také mentorování. Landa se následně rozhovořil o jednotě společnosti. „Velice záleží na tom, jaké hodnoty lidé preferují. Jednota je jedna z velice důležitých hodnot,“ míní Landa.


Snaží se vyhýbat politice, nerad se o ní i baví. Pár slov však přesto padlo. „Vnímám ‚smrádek hněvu‘. Už nevím, co je lež, co je pravda. Teď mě připadá, že politika zasahuje do našeho života každodenně, lidi se hádají a vymezují,“ podotkl.


Poukázal pak na své špatné zkušenosti s médii. „Sám o sobě často vídám nepravdy, pokřivené věci. Nevěřím médiím. Vše, co mám zprostředkované, mám z médií,“ sdělil Landa, jenž podle svých slov – nemusí řešit politické sračky. „Radši se budu podílet na duchu lidí. Ta politika, špína, je jen důsledek toho, jaké jsme bytosti,“ dodal.


„K vlasti mám posvátnou úctu. Je neuvěřitelné, že slovo vlastenectví nebo vlast zapáchá fašismem. Vlastenectví je láska ke krajině a cokoliv někdo říká, že vlastenectví je něco škodlivého, je to dezinterpretace pojmu. Jednou budete mávat vlajkou a oni vás zavřou,“ řekl také své aktuální pocity k vlastenectví Landa.