Asi nejhůře z níže nahraného záznamu vychází Jiří Zimola. Ten sice na mnohé členy působí sympaticky, na straně druhé ale řada významných členů ČSSD o tomto exhejtmanovi hovoří jako o prospěcháři s velmi, velmi divným chováním. Mnozí mu vyčítají i to, že jej žene touha za penězi a vlastním prospěchem, aniž by se podřizoval celku.
„Jirka Zimola je prase první kategorie, je to lidská svině, člověk, jemuž jde zejména o vlastní prospěch. A je to taky člověk, který nikdy nic neudělal, žvaní, mele totální nesmysly“. Tak se jeden z nejvyšších činitelů ČSSD, tajemník Michal Kucián, vyjadřuje právě o Jiřím Zimolovi, který svého času chtěl měnit praktiky v Lidovém domě.


Audio mělo být pořízeno teprve nedávno a mělo by zachycovat debatu, kdy se sociální demokraté baví o výsledcích neúspěšných komunálních voleb.
O Kuciánovi se ví, že dělá špinavou práci ve straně a je blízký europoslanci Pochemu. Miroslav Poche na řadu členů socdem působí kvůli své minulosti a arogantnímu chování jako takzvaný rudý hadr.


Bude velmi zajímavé sledovat jak se tento vnitřní boj v ČSSD vyvine.