„Další demonstrace by měly mířit i na Miloše Zemana,“ říká Tomáš Klus. Prezident je podle něj zaprodaný lhář, který uvěřil mamonu byznysu a peněz. Klus tím myslí Zemanovy vztahy s Čínou a Ruskem. Češi prý odevzdávají moc do rukou lidí, kteří si to nezaslouží, protože jsou důvěřiví a chybí jim sebevědomí.

 


Klus ale tvrdí, že nálada ve společnosti se mění. S lidmi o politice mluví na sítích i koncertech, včetně voličů premiéra Babiše a prezidenta Zemana. Dialog je podle něj zásadní, i když mu lidé posílají nenávistné vzkazy a vyhrožují smrtí. I s takovými mluvil a nakonec se mu prý omluvili. Přiznává ale, že kvůli svým názorům přišel o fanoušky i peníze. Zdůrazňuje ale, že na tom mu nezáleží. Kdyby neříkal své názory, udusil by se.


@em-1

 

„Prozření nestačí, musí přijít i očista,“ říká Klus o ukončení spolupráce Richarda Krajča a skupiny Kryštof s Agrofertem. Potřebuje důkaz, že důvodem skutečně bylo uvědomění si, že „sloužili ďáblu“. Klus přitom tvrdí, že mu nevadilo to, že Krajčo bral peníze od Agrofertu, ale to, že to nepřiznal a nepřihlásil se k podpoře Andreje Babiše.

 

@em-2