Nejdříve to vypadalo, že Dominika Gottová nemá prakticky žádnou šanci, aby si nárokovala cokoliv z dědictví po zesnulém otci Karlu Gottovi. Pak jí ale svitla naděje. Pohled právníka Michala Janíka zní, že jedinou šancí nejstarší Slavíkovy dcera je uzavření nové dohody s vdovou Ivanou Gottovou a dalšími sestrami, v níž by ustavily nová pravidla vypořádání pozůstalosti.


Když ale portál Blesk Dominiku kontaktoval a radu právníka jí přetlumočil, chvíli přemýšlela, než zareagovala. "Děkuji, ale tohle je bez šance,“ prohlásila překvapivě zpříma. Možná předpokládá, že by některá z pozůstalých s případnou novou dohodou o dědictví nesouhlasila. “Nechci to více komentovat, takto jsme se s mojí právničkou, která mě v celé věci zastupuje, domluvily,“ uzavřela rychle.


@em-2


První setkání pozůstalých po Karlu Gottovi s notářem, na němž se začne řešit pozůstalost po zpěvákovi, který zemřel 1. října na leukemii, má proběhnout v nejbližší době, Dominika se ho ale osobně nezúčastní. "Bude mě zastupovat paní právnička,“ zopakovala Blesku. "Do Prahy zatím z důvodů nového zaměstnání nemůžu přiletět,“ omlouvala se Dominika, která si po dlouhé době našla práci. Pracuje jako servírka v sushi restauraci v Helsinkách.


@em-1