Ivana Gottová byla dvacet let oporou svému muži, stejně ale byla neustále někomu trnem v oku. Často ji napadali, že Karla odřízla od přátel a manipuluje s jeho životem.

 

Celá pravda se ale odkryla, když Gott prozradil, že se léčí se závažnou formou leukémie. Najednou začalo chování Ivany dávat smysl i těm, kteří ji obviňovali z omezování svého manžela.

 

Přitom, díky své bývalé profesi zdravotní sestry věděla, že musí svou životní lásku držet v klidu, aby se mu nezhoršilo zdraví. Spekulovalo se i tom, jaký mají vztah prvorozené dcery s Ivanou a zda se pouze nepřetvařují kvůli Gottovi. Až po jeho smrti se však ukázala skutečná pravda!

 

Nejstarší dcera Karla Gotta, Dominika, se již delší dobu potýká s existenčními problémy. Ještě do nedávna neměla práci, (Před pár dny nastoupila do sushi baru, ale je tam velmi krátce pozn. redakce) a navíc bojuje se závislostí na lécích a alkoholu.

 

@em-1

 

Díky nepříznivé životní situaci neměla Dominika ani na letenku na pohřeb svého otce. Do celé věci se ale vložila vdova Ivana, která svým dojemným chováním opět všechny překvapila.

 

"Ivanka mi zaplatila letenky a k tomu ubytování v krásném hotelu a spousty dalších věcí," potvrdila Dominika šlechetné chování nevlastní matky. Manželka Karla Gotta opravdu všem ukázala, že je nejen silná žena, ale i velmi soucitná. Navíc, drží celou rodinu nad vodou!

 

@em-2