„Leontýnka – už potřetí a stejně krásný pocit. Vítej v naší rodině!#matyáš #adam #leontýnka #rocky#rodina,“ oznámil Tomáš Plekanec na instagramu radostnou novinu. A ve stejný okamžik se snímkem potvrzujícím narození dcerky Leontýnky pochlubila i novopečená máma Lucie Šafářová. „Není nic krásnějšího než se poprvé probudit jako maminka... Vítej v naší rodině, Leontýnko.“

 

A mnohé jistě napadlo, co na to asi říká již bývalá manželka Tomáše Plekance Lucie Vondráčková, která před časem Blesku přiznala, že před několika lety čekala s hokejistou holčičku, kterou naneštěstí potratila v šestém měsíci těhotenství... První reakce zpěvačky je tady!

 

@em-1

 

Vypadá to, že Lucie nepatří k těm ublíženým ženám, které by se nedokázaly odpoutat od minulosti a svému bývalému choti nepřát rodinné štěstí jinde.

 

 „Hodně zdraví a štěstí nové sestřičce přejí brácha Adam, Maty a Lucka #healthy #lucky #baby,“ napsala na instagram vyrovnaná Vondráčková a k překvapivě milému blahopřání přidala fotku jejích a Plekancových dvou synů, jak krmí u řeky labutě.

 

@em-2