Informace o těžké nemoci Karla Gotta šokovala všechny příznivce slavného interpreta hitů Být stále mlád, Trezor, nebo nejnovějšího duetu se svou dospívající dcerkou Charlotte Ellou Srdce nehasnou.

 

 Text písně Srdce nehasnou je přitom v souvislosti s posledními informacemi o jeho vážném zdravotním stavu notně mrazivý. O to víc je zarážející, že se najdou i tací, kdo se pokusí dělat si žerty z tak tragické situace dělat si žerty.

 

Na instagramovém účtu primáckého pořadu TopStar se totiž objevil Gottův vzkaz o nemoci, jejž adresoval svým věrným fanouškům. Většina lidí mu pochopitelně přála brzké uzdravení a hodně sil, nebo mu vyjadřovala podporu. Mezi všemi těmito krásnými slovy fanoušků jako bolavý prst trčela ironická poznámka Pavla Novotného.

 

@em-1

 

 „Snad ho v tak těžké době Ivana tolik nesekýruje,“ napsal totiž Novotný k příspěvku o Slavíkově vážné chorobě.

 

Nikomu to však nepřišlo jako žert, spíše naopak. Do Novotného se okamžitě všichni pustili a servítky si rozhodně nebrali. Zatímco někteří starostu posílali na místa, kam slunce nesvítí, další pochybovali o jeho inteligenci, a jiní na něj chtěli dokonce vzít hůl! Novotný se zjevně pořád učí, jak se veřejně prezentovat…

 

@em-2