Fanoušci vyostřených politických konfrontací měli při včerejší Aréně na TV Barrandov žně. Při natáčení došlo na urážky, sprosťárny i výhružky. „Ještě jednou mi řekneš koště, tak tady nechám zhasnout,“ řekl například poslanec a také fanoušek boxu Jaroslav Foldyna. „Tyhlety dvě zrůdy by tu o tom vůbec neměly mluvit,“ vypálil Novotný při hájení role vlasovců v osvobození Prahy. A v podobném duchu se pořad nesl.


Reakce na pořad na sebe nenechaly dlouho čekat, jak od příznivců Hřibova a Novotného tábora, tak od příznivců Jaroslava Foldyny a nezúčastněných pozorovatelů. Sám poslanec, nyní spřízněný s SPD, prohlásil, že to v Aréně jiskřilo.


"To, že pan primátor má úplně jiný pohled na události není překvapivé, ale vystupoval kultivovaně a slušně. Zato absolutního idiota ze sebe udělal Řeporyjský Novotný. Cukajíc hlavou neustale hrubě napadal a vykřikoval na poslance Luzara bolševiku a na mě kolaborante. Několikrát jsem její slušně vyzval, aby se mírnil. Na což to hovado vůbec nereagovalo. Řekl jsem, že pokud bude pokračovat, že to vyřeším. Pan Soukup přerušil natáčení a vyzval pana Novotného, ať se chová slušně.

Co dodat. V hospodě by neodešel po svých. Ale nejsme v hospodě," nedal se Foldyna. 


Pavel Novotný, který se na natáčení vysloveně těšil, se vyjádřil několikrát. Za zmínku stojí, že si zřejmě uzamkl jeden ze svých profilů na sociálních sítích. Na Twitteru se pochlubil: "Řekl jsem Luzarovi 7x bolševická zrůda, Foldyna mi 3x hrozil, že mě propkeskne po natáčení. Neskromně si myslím, že své jsem si řekl. A rád jsem viděl bývalé kolegy, maskérky, kostymérky, fajn to bylo. Až na ty dva bolševicko-kolaboranstké šmejdy…"


@em-1


"Ještě bych rád ocenil Jaromíra Soukupa, že mě nechal účinkovat v roušce 'Ondráček je koště' (to prostě není obvyklé, hotovo dvacet) a taky se mi líbilo, jak mezi nás skočil, když to po třetím 'kolaborantském Jardovi' vypadalo, že po mně Foldyna skočí rovnou ve studiu," dodal.


"Člověk jednou řekne Foldynovi, že je koště a fešák hned zhasíná ve studiu, neuvěřitelné chování představitelů SPD. Nechápu, že to zvou do televize," vyjádřil se zvlášť k ikonickému momentu z pořadu.