Po rozhovoru o hudbě přišla řeč i na politiku. Konkrétně na Pavla Novotného a jeho vystoupení. Hejma pravil, že na Novotného nechce být příliš zlý, no něco říct musel. „Naštěstí ty nadávky na něho dávají jiní,“ poznamenal a dále pravil, že být starostou v Řeporyjích je jedna věc. „Ale pokud chce chlapec vejš, tak se musíme ptát, jestli tenhle standard tady chceme v politice. Jestli je to dostatečně velká kvalita. Ale o tom rozhodnou voliči. Horší na tom je, že on kromě těch sprosťáren nemá co říct k věci,” vyjádřil se Hejma.

MOHLO BY SE VÁM LÍBIT
Mgid

“Vždyť je to pravda, na tom kongresu, kde ho jedinkrát nechali jít k mikrofonu v seriózní televizi na sjezdu, tak to byla prázdnota. Naprostá. A on sice obchází ty talkshow, estrády, kde se prostě hádá s Foldynou a komunistama, to je šantán, to je jeho obor, showbyznys, dělat čísla, ale rozhodovat o věcech, které se budou v téhle zemi dít, zasahovat do zahraniční politiky, to je přes čáru,“ mínil Hejma.


@em-1


Znovu však zdůraznil, že to budou voliči, kteří o věci rozhodnou. „Fiala si musí rozmyslet, zda Pavel Novotný jeho partaji prospívá, nebo neprospívá“ dodal nakonec Hejma.