„Pavla Novotnýho určitě všichni znáte, je to starosta Řeporyjí, politik ODS a je to velice excentrický politik,“ představil moderátor Urza na začátku svého hosta a následně upozornil, že ve svém pořadu nikdy nestříhá. „Mně je to úplně ukradený.“ Oznámil v klidu starosta.

Novotný se hned z kraje vytasil s historkou o tom, jak se učil přes internet balit marihuanovou cigaretu. „Já kouřim marihuanu od patnácti let, ale neumím backroll. Mám prostě problém s balením jointu. Na youtubu je asi tisíc videí na téma balení jointů. Já jsem velmi nešikovný člověk, nejsem žádný hodinář. Vyberu si video úplně pro debily, kdy černoušek, rastaman z Jamajky s tebou balí dvacet minut brko. Prostě video pro tělesně postižený, kvadruplegiky a pro mě. Učil jsem se to těch dvacet minut, pak sem to rozsekal, říkám, jdi do hajzlu, a ubalil sem celopapíráka jako vždycky.“

„Hele, když si začal tohle téma, tím si otevřel něco, o čem jsem s tebou chtěl taky mluvit, a to jsou drogy,“ navázal na rozjetého politika Urza. „Já kouřim celoživotně trávu, vyzkoušel jsem úplně všechno, droga, kterou jsem fascinovanej, je LSD, můžu se směle prohlásit za člověka, kterej je velmi zkušenej v tomhle ohledu. Mám strašně rád LSD, vyzkoušel jsem všechny dostupný drogy. Ta marihuana je něco, čemu holduju strašně, opravdu konstantně, velmi dlouhou dobu. Já když si zahulim, tak nesmrdím, nejsem nebezpečnej a jsem kreativní,“ reagoval starosta.


@em-1


Starosta kromě drogové problematiky také promluvil o jeho postoji k uprchlictví: „Mně je těch syrských sirotků líto. Tady bychom vstřebali i sto tisíc uprchlíků. Já bych jich deset zvládnul. Moje žena, nacistka z Moravy, mi řekla na verandě, když sem hulil brko, ty budeš muset říct těm debilům, že by sis je vzal domů, viď?“ popisoval politik s tím, že by dva uprchlíky doma jeho rodina údajně zvládla. "Všichni se pohoršujou jak v tom Calaise skáče ten negr na ten kamion, ale byli bysme to samý," vypálil dál Novotný.