Herec Martin Dejdar rozjel během koronavirové krize projekt s názvem Wish4you. A o co že mělo jít? Prostřednictvím Wish4you si mohli fanoušci objednat zdravice od známých osobností. “Přemýšlel jsem, jak si vzájemně pomoci. Uspořádal jsem anketu, které se účastnily tisíce lidí. Z té vyplynulo, že o takovou službu zájem mezi vámi je a nemáte problém za to zaplatit. Tak jsem se do toho pustil,“ vysvětlil svou motivaci.

Jako první se na svém Instagramu ozvala influencerka Nikol Štíbrová, podle níž by měly být videozdravice pro fanoušky zcela zdarma a Dejdarův byznys označila za zvláštní. Novotný se své kámošky ihned zastal. “Mám Nikol neskutečně rád. Pracoval jsem s ní, a kdo s ní dělal, ten nepochybuje o tom, že jsem ji musel milovat, když jsem si jí jako šéf dokonce s sebou vlekl napříč redakcemi. Je to moje kamarádka, nedám na ní dopustit a Dejdara nesnáším.”


“Dejdar je s**č. Nikol srdcovka. Jak jsem asi mohl reagovat,” dodal.


“Napsal jsem mu, ať jde do pr**le a slíbil, že opět otočím svůj archiv na téma on a Vít. Víte, on pan Dejdar má takový zvyk, pokaždé na mě tlačit přes mimořádně vlivné společné známé. Ani tentokrát nezklamal. Neřeknu, co na mě zkusil tentokrát, ale spadla by vám brada, co hrdina zkoušel,” zuřil Novotný.

Odezva Martina Dejdara na sebe nenechala dlouho čekat: „V tak nenávistném prostředí nemám sílu nic vytvářet. Navíc když lidé jako například Nikol Štíbrová a jí podobná stvoření mají tu odvahu mě i ostatní skutečné osobnosti, které desítky let tvrdě pracují, veřejně zostuzovat a urážet, nemá smysl se o něco snažit. Přání končí a já si přeji, aby na sociálních sítích bylo méně nenávisti a zloby,“ řekl zdrcený herec.