Zaznívají informace, že uvažujete o návratu do ČSSD, což komentátor Info.cz Petr Holec komentoval slovy „pachatel se vrací na místo činu“. “Holec je prostě skandalista, loudí si o žalobu od pana Bendy. Mimochodem pan Benda, kterého v tomto článku pomlouvá na několika místech, je člověk, který má už přes deset let prověrku nejprve na stupeň důvěrné, nyní na stupeň tajné. To znamená, že mu prověřovali nejen jeho osobní a firemní finance, ale šli hluboko do minulosti, pokud jde o jeho vztahy ve společnosti. Myslím si, že každému soudnému člověku je jasné, že pokud tenhleten člověk píše nějaké nesmysly o jeho podezřelých činech v minulosti – a bez jakýchkoliv důkazů – tak je to věc na žalobu,” odpověděl Paroubek.

Padla i otázka na předsedu ČSSD Jana Hamáčka, kde Paroubek s odpovědí nečekal. “Určitě si myslím, že byl mimořádně úspěšný, převýšil Andreje Babiše v řešení koronavirové krize,” začal zhurta.


@em-1

“Dochází to až do trapností, kdy Andrej Babiš ve chvíli, kdy Jan Hamáček přichází s požadavkem, aby obnovil svou činnost krizový štáb, tak hledá obezličky, jak tomu zabránit, protože je před volbami. Andrej Babiš by si měl být vědom, že na prvním místě jsou zájmy občanů, a ne zájmy stranické. Pokud fungoval ústřední krizový štáb – a on fungoval – tak by bylo dobré, aby teď, kdy se ukazuje, že vznikají nová ohniska nákazy, aby se nepřiblížila druhá vlna pandemie, tak je potřeba dělat rozumná rozhodnutí z jednoho centra. A ne si vymýšlet další orgány, rozmělňovat věci, na které třeba Ministerstvo zdravotnictví nestačí,” zakončil.