Už na začátku se moderátorka ptala, zda něco znamená, že jsou z jedné televizní stáje a Kraus odvětil, že by asi měli držet nějakou firemní loajalitu. Tachecí na to navázala, zda budou laojální i k sobě navzájem, a Kraus usoudil, že „totálně loajálně“ začal. A zda tak i skončí? „Uvidíme, jak to půjde, paní Báro. Víte, že občas si dáme. No tak si když tak dáme.“ A tak to i skončilo.


Kraus se nejdříve svěřil, že ho trápí nespravedlnost a také „prolhaná zlodějina“. „Minimálně polovina politické reprezentace se podílí na mafiánském spolčení společně s justicí, policií, to denně čteme,“ rozčiloval se. A že to, že někdo něco napsal, neznamená, že to je pravda, vyvracel s tím, že důkazů je v tomto případě plno. Ale také si stěžoval, že politici zabraňují tomu, aby důkazy byly. „Podívejte, jak to začalo s panem Michálkem: šířily se informace, že je to udavač. A končí to tím, že tenhle předseda vlády, jako je pan Nečas, si toho pana Drobila vezme jako stratéga v ODS a pan Drobil má nějaké žvásty na těch jejich kongresech, no to promiňte! Buď to nevnímají, nebo je jim to úplně jedno,“ narážel Kraus na kauzu s odvolaným šéfem Státního fondu životního prostředí Liborem Michálkem.


@em-1


„Politické strany u nás jsou odrazem české společnosti, která je v takovém stavu, v jakém je, v lepším bejt nemůže, protože je zrasovaná komunismem, ostatně vy jste jejím ideálním představitelem, člověk, který si hraje na to, že se raduje z mála, přitom se vlastně bojí, a proto to je, jak to je a ty strany...“ otřel se Kraus opět o moderátorku. „A proč lžete?“ zeptala se Tachecí a Kraus odpověděl, že nelže, že to je jeho názor.

Tachecí dodala, že ona také řekla několikrát svůj názor a Kraus ji obvinil ze lži, takže teď to říká ona. Moderátor a herec řekl, že to je něco jiného, protože tvrdila, že volil ČSSD. „Vy mi asi nerozumíte, já se fakt nebojím,“ trvala Tachecí na tom, že její host lže, ale Kraus už měl rozhovoru dost, oznámil Tachecí: „Zase kecáte ty vaše blbosti. Vy jste řekla, že volím sociální demokracii, to je kravina, tohle si vezmu a jdu,“ odepnul si mikrofon a zmizel i s diktafonem, který patřil moderátorce. Rozhovor pak prý musela přepsat z kamerového záznamu.