Korupce je rakovina společnosti

  • 2087

Korupce je rakovina společnosti

Korupce je rakovina společnosti a problém, který trápí asi každého člověka na světě. V České republice jsme byli svědky nespočetného množství korupčních kauz, přičemž většinu z nich nedokázala policie vyšetřit a jednoduše zkonstatovala, že se skutek nestal.

Vzhledem k těmto skutečnostem jsme se rozhodli postavit proti marazmu, který se šíří v naší společnosti a zorganizovat protikorupční shromáždění s názvem „Za Česko bez korupce“.


Toto shromáždění se uskuteční už ve středu 3.10.2018 na Malostranském náměstí v Praze. Shromáždění jsme chtěli zorganizovat při Poslanecké sněmovně, zákony České republiky to však neumožňují. Vybrali jsme proto Malostranské náměstí, což je nejbližší místo u Poslanecké sněmovny, kde je možné protestovat.

Shromážděním chceme poukázat na dlouhodobé neřešení korupčních kauz a z toho pramenící frustraci ve společnosti. Máme právo znát odpovědi na otázky, proč se neřeší největší korupční kauzy a proč jsou viníci stále na svobodě. Přijďte spolu s námi připomenout politikům, že to my jsme je zvolili a máme právo je kontrolovat.

Když věci nejsou v pořádku, musíme se ozvat a teď je ten nejlepší čas!

Dnes je 23.02.2019