V Aréně Jaromíra Soukupa se tentokrát představili poslanec Patrik Nacher (ANO), hudebník a aktivista Michael Kocáb, předseda hnutí Trikolóra Václav Klaus mladší a předseda spolku Milion chvilek Mikuláš Minář.


Debatovalo se o demonstracích, korupci, ale také třeba o prezidentu Miloši Zemanovi. Největší emoce plály bezpochyby mezi Mikulášem Minářem a Václavem Klausem.„Myslí si, že rozvracíme zemi a nerespektujeme volby. Budou mi teď nadávat, jakou mám barvu vlasů a že jsem sem přišel a říkám nepříjemné pravdy,“ tvrdil aktivista.

To se ale příliš nelíbilo Klausovi. „Když půjdu já do České televize, bude to lidem jedno, nestane se, že by to kritizovali,“ kroutil poslanec hlavou. Předseda Trikolóry Václav Klaus se poté znovu pustil do Mináře. Rázným způsobem mu vysvětlil, že v České republice demokracie není ohrožena.


@em-1


„Pan Minář demonstruje, nikdo mu nic nedělá. Jste zběhlý student teologie, to je ve všech společnostech spíše takový žebrák nebo zoufalec a ten člověk se snaží uživit, ale vy jste celebrita. Měl byste být České republice vděčný, je to nádherná země pro život,“ doplnil Klaus.