Václav Klaus mladší

Předseda hnutí Trikolóra se do povědomí veřejnosti dostal jako ředitel pražského soukromého gymnázia PORG. V říjnu 2017 byl zvolen do Poslanecké sněmovny za ODS, strana jej však kvůli kontroverzním výrokům ze svých řad v březnu 2019 vyloučila, poté jej odvolala i z postu předsedy školského výboru.
Zuzana Majerová Zahradníková

Původní profesí tlumočnice a lektorka anglického jazyka. Do Poslanecké sněmovny byla zvolena v roce 2017, při svých vystoupeních často ostře kritizovala inkluzi i EU. Za Klause se po jeho odvolání postavila a jako jediná hlasovala také proti jeho vyloučení ze školského výboru. Na konci dubna na vlastní žádost vystoupila z ODS.
Ivana Kerlesová

Vystudovala žurnalistiku na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci a program MBA na Vysoké škole ekonomie a managementu v Ústí nad Labem. Od roku 2004 se věnuje marketingu, má agenturu Komunik.
Karel Rajchl

Celý profesní život se podle svých slov pohybuje ve školství a valnou většinu z toho ve vedoucích funkcích. Při prezentaci nového hnutí nejdříve ze všeho mluvil o tom, že je zásadně pro masivní posílení finančních toků schopným ředitelům, pedagogům a technicko-hospodářským pracovníkům
Antonín Fryč

Jeho firma Warex se zabývá vším, co se týká různých typů kontejnerů a sestav, počínaje návrhy, přes výrobu až po pronájem, a to v řadě zemí Evropy. 
Jana Marková

Marková má firmu, která se zabývá prodejem obkladů, dlažeb a vybavení koupelen. Svěřila se, že má svou práci ráda, ale podle svých slov jí tuto práci stále více komplikují různá nařízení a regulace. A to ať české, nebo ty z Evropské unie.
Natálie Vachatová

Vlastní překladatelskou agenturu, ale říká, že je ze všeho nejvíce matkou dvou dětí na mateřské. Při své prezentaci mluvila nejvíce o tom, že v řadě případů vidí stále více útoků na tradiční manželství a normální rodinu.
Norbert Hlaváček, podnikatel a starosta Jenštejna

Hlaváček avizuje, že se chce v novém hnutí zabývat sociální problematikou a bude usilovat o to, aby byl tento systém jednoduchý, zcela transparentní a snadno vysvětlitelný.
Tomáš Grygar

Tomáš Grygar, který se věnuje především správnímu právu, byl téměř šest let členem Strany svobodných občanů. Zajímavostí je, že pracoval jako asistent europoslance za svobodné Petra Macha, který stranu dlouho vedl.
Václav Klaus starší

Bývalý prezident a premiér Václav Klaus starší není členem přípravného výboru hnutí Trikolóra, nefiguruje dokonce ani na webových stránkách. Bude však jakýmsi garantem pro zahraniční politiku.


@em-1