Na otázku co si myslí o tom, že lídr spolku Milion chvilek pro demokracii Mikuláš Minář tepe do opozice za to, že není schopna se domluvit a vytvořit jednotný celek, někdejší prezident Václav Klaus odpověděl kritikou.

„Existenci Milionu chvilek si nepřeji. Považuji ji za totálně absolutně negativní, nešťastnou a jakýkoli další soud nad to je pro mě zbytečný. Že teď jejich... Ne, fakt je zbytečný!,“ řekl v rozhovoru pro MF DNES Klaus.

Redakce iDNES.cz zkontaktovala hlavní postavu „chvilkařů“ Mikuláše Mináře, který se proti exprezidentově kritice spolku ohradil.

„Je zajímavé, jak hluboko v žaludku náš spolek některým figurám leží. My bychom si zase nepřáli premiéra, který zhasne světla, když má proběhnout privatizace, a který o 20 let později rozsáhlou amnestií omilostní zločince a tuneláře,“ okomentoval Minář.
 Podle něj je na rozdíl od pana Klause spolek přesvědčen o tom, že soud by zde nebyl zbytečný. „Bohužel však asi už nikdy neproběhne,“ doplnil v reakci, kterou později uveřejnil na Twitteru.