„Najednou koukám, žes udělal to svý prohlášení o bojkotu firem a médií jednoho ze sponzorů toho festivalu. On je to shodou okolností náš trestně stíhaný premiér, že jo. A teď si představuju, že se my dva spolu potkáme a já Ti nebudu moct říct, že se za něj stydím. A přitom je to pravda,“ reagoval Jiří Macháček na stížnosti Tomáše Klusa, jak se mnozí jeho přátelé neštítí nepřímo podporovat Babišovy aktivity.


„Máš pravdu, nejde to dohromady – stydět se za člověka, a přitom vystupovat v jeho médiích nebo někde, kde si vzali jeho prachy,“ podpořil ho, a dokonce napsal, že do bojkotu půjde spolu s Klusem. Ten už se tak nechce objevit ani v žádném médiu, které premiér vlastní. „Nechceme vystupovat na akcích, které jsou spjaty s firmami pana premiéra. Nechceme účinkovat v médiích, která jsou spjata s panem premiérem,“ sdělil Macháček v rozhovoru.


@em-1


„Pořád věřím, že ta země má nějaký vývoj, v sobě už zakořeněný, že se s tím vším dokážeme vypořádat. Musíme o tom mluvit a nesmí nám to být jedno,“ zakončil Macháček.


@em-2