MOHLO BY SE VÁM LÍBIT
Mgid

Vlastník a moderátor několika pořadů na Barrandově Jaromír Soukup se na Facebooku opět opřel do českého premiéra Andreje Babiše. Sdílel článek z Novinek, který pojednával o posledním rozšíření koronaviru na Karvinsku. Andrej Babiš ve svém týdenním hlášení řekl, že veškerá opatření prováděli hygienici a epidemiologové a vláda je pouze schvalovala.

 

 

V březnu však mluvil o tom, že za veškerá opatření nese politickou odpovědnost. „Já jako premiér země samozřejmě osobně odpovídám za všechna krizová opatření. A beru na sebe plnou politickou odpovědnost,“ uvedl v televizi.

 

 

KLIKNĚTE SEM
Mgid
Soukup na Facebooku napsal, že takové chování Babiše je typické. Když se dařilo zpomalovat šíření viru, tak prý za to mohla skvělá vláda. „Skvělá, úžasná vláda, kterou nám záviděl celý svět! Když se něco nedaří jako v případě Karvinska, svedeme to na epidemiology a hygieniky. Protože máme vládu bez mozku, která jen odmávne, co jí ten který odborník doporučí?“ napsal Soukup. Prý jde o šaškárnu a ukázku naprosté nekompetence předsedy vlády. Na konci svého statusu poděkoval profesoru Prymulovi za slova, která řekl. „Potvrdil tak to, co říkám celou dobu,“ zakončil.


@em-1

 

 

Není to však poprvé, co Jaromír Soukup zkritizoval Andreje Babiše. Před dvěma týdny jsme psali o jiném statusu majitele televize, kde napsal, že se stydí za premiéra, který nám dělá v souvislosti s údajným střetem zájmů v zahraničí ostudu. Dále psal, jak je důležité, jakým způsobem používá Andrej Babiš svá slova.