Že by patřil do starého železa? To sotva! Jaromír Jágr je pořád platným hráčem. Před startem extraligy sice nebyl zrovna v dobré kondici a vypadalo to s ním všelijak, jenže na sobě dokázal pořádně máknout. A nyní sklízí ovoce. “Je to u mě spíš o fyzičce. Začal jsem sezonu se sto dvaceti kily, pomalu se dostávám do formy. Je vidět, že ke konci už nemám sílu. Vydržím půl zápasu, pak už je to se mnou horší,“ přiznal Jágr.


Kladenský majitel věří, že může brzy začít podávat stoprocentní výkony. “Věřím tomu, že jestli se nezraním, tak je to jenom otázka času,“ uvedl. Cítí, že spolu s ním roste celý tým. “Je vidět, že ještě nejsme velké mužstvo. Ale bojovnost tam určitě je. Jdeme správně a teď jde o to, abychom se postupně zlepšovali.”


@em-1


Rytíři jsou od začátku soutěže bráni za outsidera, hokejového boha to ale netíží. “Je víceméně jedno, co si o nás lidi myslí. My bychom se k tomu vůbec neměli vyjadřovat. Pokud budeme prohrávat, stejně nám nikdo nepomůže a budeme se z toho muset dostat sami," doplnil.


@em-2