Zlatý Slavík už od října není mezi námi, ale vše ostatní tu po něm zůstalo. Počínaje jeho tvorbou, rodinou a fanoušky.

Karel Gott měl také velký vliv, a tak bylo jasné, že mnohá rozhodnutí budou muset být učiněna jeho jménem i bez něj. Tím je teď pověřená Ivana Gottová, která jako manželka dostala na podobné kroky Karlův absolutní souhlas. Co udělala jako první rozhodnutí?


Ivana Gottová podpisem souhlasila s vylisováním další várky slavných vánočních desek Karla Gotta (†80), o které je teď na trhu mimořádný zájem. Jelikož je vdova jednatelkou společnosti Karel Gott Agency, která Slavíka exkluzivně od roku 2015 zastupovala a je tomu tak v případě jeho jména i po smrti, muselo se vydavatelství obrátit právě na ni. „O desky Vánoce ve zlaté Praze a Bílé Vánoce je takový zájem, že skladové zásoby nebudou stačit. A proto bylo nutné se na agenturu zastupující pana Gotta obrátit. Souhlas od paní jednatelky přišel vzápětí,“ řekl zdroj ze Supraphonu.


@em-1


Gottovy Vánoce ve zlaté Praze jsou nejprodávanějším domácím albem všech dob, od roku 1969 se jich v Česku prodalo až neuvěřitelných 700 tisíc kusů, plus 1,5 milionu v zahraničí! 


@em-2