Jakub Štáfek známý ze seriálu Ulice, nebo jako fotbalista „Lavi“, ovšem nezmínil hokejovou hvězdu v souvislosti s její cestou do Číny, kam Jágr doprovodil prezidenta Zemana. Odpovídal na otázku, zda cítí potřebu se vyjadřovat k politickým tématům.


Podle Štáfka jsou na to vhodnější lidé a mezi ně zařadil i sportovce, protože ti oslovují všechny, nehledě na to, koho kdo volí. Jmenoval například Martinu Sáblíkovou, nebo světově uznávaného hokejistu.


„Máme tady Jardu Jágra, který dokázal strašně moc, ale na druhou stranu já osobně si myslím, že je strašně prodejnej,“ překvapil Štáfek. “Je to legenda, ze které jsou v Americe všichni podělaní a u nás ostatně také, jenže pak se tahle persona spojí s Babišem a dělá reklamu na Vodňanské kuře,“ připomněl televizní spot, který se objevil před prvními volbami, do kterých hnutí ANO zasáhlo.


@em-1


Štáfkovi nejvíc přijde divné, proč to Jágr udělal. „To mi vlastně přijde nešťastné, že si taková osobnost nezjistí základní informace. Nebo možná tomu pánovi bezmezně věří,“ přemýšlí herec.


Zařadil se tak mezi ty, kteří nesouhlasí s Jágrovým „politickým“ vystupováním, přestože uznávají jeho nesporné sportovní kvality ani to, co pro naši zemi udělal.


@em-2