„Trochu té politiky po dlouhé době, dovolím si,“ uvedl na úvod Langmajer.

 

„V dnešním, jako už mnohokrát, vyprávěli své zážitky s vládou bolševiků. Tolik let, díky úctyhodné práci redaktorů pořadu, shromažďují vzpomínky lidí, kterým komunismus otočil život naruby,“ vysvětluje, co jej zajímá.

 

I proto se diví, co se dnes v Česku děje. „Mnozí jsou stále naživu a skoro 30 procentům právoplatných voličů není překážkou, že lídr hnuti ANO a předseda vlády spolupracoval s StB. StB která lidí perzekuovala, okrádala na svobodě a majetku, vraždila,“ míní herec.

 

„Na mnohých důležitých místech sedí komunisté a spolurozhoduji o směřování naší společnosti. Lidé, kteří převracejí dějiny, šlapou a plijou na ně,“ podivuje se herec.

 

Slova chvály ovšem nemá ani pro politiky, kteří vše sledují z opozice. „Bezzubá opozice usnula na vavřínech a krom věčného upozorňování na nezpochybnitelné, není schopna vytvořit program, který osloví voliče A.B,“ uvádí Langmajer.

 

@em-1

 

„Tolik tisíc lidí v ulicích vyslovilo podporu, kterou nejsou schopni z ulice zvednout a přetavit v úspěch. Jdou mi z toho oči šejdrem,“ přiznal Langmajer v statusu na svém facebookovém profilu.

 

Podle něj je čas něco změnit. „Zdar a zkusme zatočit s tím šmejdem,“ dodal na závěr herec, který se proslavil filmy Bobule, Babovřesky či Román pro muže,

 

@em-2