Ivana Gottová dorazila do katedrály Svatého Víta na zádušní mši za svého muže v doprovodu obou dcer, což původně nikdo nečekal. Údajně měly nejmladší dcery Karla Gotta být jen na samotném pohřbu, což se ale nakonec změnilo.

 

Vdova po známém zpěvákovi byla velmi vkusně oblečená, zvolila dlouhý černý kabát a na hlavě měla klasický baret se síťkou. I Charlotte a Nelly vypadaly krásně, ačkoliv to pro ně byl doposud nejtěžší den v životě.

 

Vidět vynášet vlastního otce v rakvi v tak mladém věku (11 a 13 pozn. redakce) bylo pro obě holčičky opravdu náročné. Charlotte i Nelly předvedly ale obě chování hodné královských potomků!


@em-1

 

Karel Gott byl velmi mírným tatínkem, jak sám přiznal a s oběma dcerami měl velmi krásný vztah. Připravoval je ale obě na nejhorší. S Charlotte nazpíval píseň Srdce nehasnou, ve které jí dal jakýsi návod, až tady pro ni nebude!

 

"Ještě než usnu, chci slyšet Tvůj hlas," zní část textu dojemného duetu zlatého Slavíka s dcerou. To se mu splnilo do posledního písmene, protože zemřel obklopen manželkou Ivanou svými holčičkami, které pro něj byly vším.

 

Pokud předal Karel Gott něco svým nejmladším dcerám, rozhodně je to talent a ctnost! Nešlo si nevšimnout, že Charlotte i Nelly předvedly na pohřbu otce naprosto dokonalou disciplínu a vnitřní sílu, která se jen tak nevidí.

 

Charlotte a Nelly Gottovi během celé zádušní mše seděly vedle své maminky Ivany Gottové, která už neměla sílu držet slzy a bylo vidět, že jsou pro ní děti aktuálně největší oporou!

 

Obě mladé slečny ale působily neuvěřitelně vyrovnaně a smířeně, ačkoliv je to pro ně bolestivé. Větší emoce projevovala starší Charlotte, které bylo velmi nepříjemné natáčení a focení a kryla si většinu času obličej.

 

Chování obou děvčat ale bylo přímo ukázkové a jejich vystupování by se dalo přirovnat k dětem z královských rodin! Je vidět, že Gott bude mít další nástupce a stihl do nich zasít část své osobnosti, kterou všichni tolik milovali!

 

@em-2