"Když vidím ten neskutečný bordel na ulicích ve Francii, když byly záběry ze Španělska, kde si policajti nechají rozbíjet auta a ustupují. Ale když bylo v Katalánsku referendum, tak mlátili svoje lidi, až z nich stříkala krev. Je to takové nějaké podivné. Italský přístup považuji za krok správným směrem. Jenomže migranti si vytvořili zpátky cestu přes Balkán. Bosna a Herzegovina s tím má obrovský problém. Přitom už tak má ekonomické potíže a teď, když se jim tam navalí tohle stádo, tak je to pro ně obrovská zátěž," začal generál ostře.


"Jestli mě někdo bude podezřívat z rasismu či xenofobie a samých takových blbostí, co si sluníčkáři a kavárníci vymýšlejí za přívlastky – tak říkám – ano, přijeď sem příteli, máme tu pěkný hrad, spoustu kulturních památek a lidí, kteří po nich provádějí. A pak se seber a jdi zpátky domů. Co jsi tu viděl, zkus dělat doma," pokračoval.


@em-1


"To samé dělám já. Jedu se někam podívat, ale pak se otočím a odjedu domů. Další věcí je, že se objevily informace, že migranty tam naháněli do těch lodí pod samopaly. Přijde mi, že někteří tam řeší svoji populační explozi tím, že vyhánějí obyvatelstvo na druhý konec světa. Protože si s tím jinak nevědí rady. Ale jak mě může obohacovat někdo, kdo v životě nesáhl na práci, přijde sem a dělá bordel? Oni jsou zvyklí tam žít na hromadě hnoje, tak nám ten hnůj přivážejí i sem. Jsou to jejich zvyklosti, jsou tak zvyklí žít. Já jejich způsob života neuznávám, mně se nelíbí, já ho tady nechci," zakončil.


@em-2