Je mladá a krásná, takže přesně typ Jaromíra Jágra. Elizabeth Kopecká, která si umělecky jako zpěvačka říká Zaelbeth, ale tvrdí, že spolu nic nemají. Jejich vztah je podle jejích slov pouze přátelský.


„Někdy, když mě nechají, snažím se jim zpívat, ale smějí se mi. Ale dost mě ve zpěvu podporují,“ říká mladá kráska s tím, že všichni v klubu, včetně Jágra, vědí, že chce být zpěvačkou.
 Přiznává ale, že právě díky Jágrovi se o ní začalo psát a v její kariéře zpěvačky ji aktivně podporuje.„Mezi mnou a Jaromírem je vše v kamarádském duchu. Sedli jsme si nejen pracovně, ale i lidsky,“ říká Elizabeth, která pro Rytíře Kladno pracuje jako marketingová specialistka. Přiznává ale, že Jágrovi a spol. před zápasy i zpívá.


„Samozřejmě vzhlížím k lidem, kteří něco dokázali a posouvají se někam. Já se také chci posouvat. A chci na té životní cestě jít s někým, kdo mě bude inspirovat a nebude mě táhnout dolů,“ vysvětlila Kopecká, která je Jágrovi podle svých slov vděčná, že jí pomáhá.


„Jaromír Jágr mi pomohl tak, že mě sdílel na Instagramu a dozvědělo se o mně tak víc lidí. A že mi dal šanci a já můžu pracovat u Rytířů,“ uzavřela.