Pusu na špacír si opět pustil Timo Tolkki na sociální síti. Tentokrát se opřel do Ivany Gottové, kterou podle jeho slov prý nikdo nemá rád, a ona má stát dokonce i za tím, proč nebyl na pohřbu svého tchána.


„Navíc Ivana Gottová lže, když tvrdí, že  jsem dostal na pohřeb pozvánku. Protože mi řekla z očí do očí přes Dominičin telefon na WhatsAppu, že mě tam nechce,“ tvrdí veřejně finský hudebník.


To ale nenechalo chladnou jeho stále ještě manželku Dominiku Gottovou. „Opět lže, jako když tiskne. V té době jsme už měli velkou krizi a rozhodně mu nikdo nezakazoval jezdit na tatínkův pohřeb. Naopak, nechal mě v těch nejtěžších chvílích samotnou. Nejprve nikoho ani nenapadlo, že by Timo nejel. On ale přišel s tím, že nemá pohřby rád. Naopak, Ivana zarezervovala hotelový pokoj pro nás oba,“ vysvětlila velmi důrazně Dominika, a svého chotě tak usvědčila ze lži.


@em-1


Pomluvu Tolkkiho nenechala bez odezvy ani Ivana Gottová, která prostřednictvím tiskové mluvčí zaslala Blesku své vyjádření. „Tvrzení absolutně popírám. Není to pravda, Timo Tolkki pozván Ivanou Gottovou byl, a to prostřednictvím své manželky Dominiky. Proč s ním Dominika nepřiletěla, není věcí paní Gottové, ale manželů,“ napsala Aneta Stolzová.


Finský kytarista, který se momentálně víc než kytaře věnuje alkoholu, by si měl dát v rozšiřování svých nepravd pozor. Jeho manželka jej v nich už dál nehodlá podporovat.


@em-2