Dcera slavného Zlatého slavíka měla nabízet sex zpěvaččině nezletilému synovi Dominikovi (16), jehož otcem byl tragicky zesnulý country hudebník Jiří Brabec (†63). Dominika tvrdí, že jde o nehoráznou lež, a chystá se podat trestní oznámení!


Podnikatel Miroslav Kolodziej (52), který se před pár dny s Rezkovou rok po zásnubách rozešel, si s Gottovou nebere servítky. Naposledy ho dopálilo, že Dominika v Blesku obvinila jeho expartnerku Rezkovou, že ona také bere léky na psychiku, a nemá tak důvod se do ní navážet. „Co si to vůbec dovoluje se do Šárky takhle pouštět? Léčit si psychiku a neléčit alkoholismus je velký rozdíl,“ řekl Mirek Blesku v narážce na Dominičin kladný vztah k alkoholu. 


A vytáhl drsné obvinění! Podle něj Gottová v lednu v domě na Chouzavé, kde měla azyl, lákala do postele Šárčina nezletilého syna Dominika. „Syn nám před několika dny řekl, že v lednu, kdy byla Šárka na klinice a já pracovně v Německu, zůstal v domě jen s Dominikou a ona mu nabídla sex,“ svěřil se Kolodziej a poté popsal, jak svádění jeho nevlastního syna údajně probíhalo.„Byli spolu dole v kuchyni u stolu. Seděli a ona se ho ptala nejprve na sexuální život, na holky. Pak se ho začala ptát, jestli to už zkoušel se starší ženou a jestli by neměl chuť. Lámala ho a pak mu nabídla sex,“ řekl Kolodzie. „Náš společný známý se jí (Dominiky) na to ptal a ona mu na to řekla, že Dominik je hezký a ona si může dělat, co chce,“ dodává exsnoubenec Šárky Rezkové.


@em-1


Šestnáctiletý Dominik, který je synem slavného českého muzikanta Jiřího Brabce, návrh Gottové podle jeho nevlastního otce bez váhání smetl ze stolu. „On už nám v lednu říkal, že se diví, že ji nevymeteme. Je to takový malý ranař. Je to něco tak hrozného... Kdybych to tehdy věděl, nakopal bych ji do pr*ele a letěla by na ubytovnu,“ říká Kolodziej, jehož prý Dominika sváděla také.


„Nabídla mi vztah. Chlapovi, který má ženskou, co se o ni starala a pomáhala jí. Tehdy jsem s ní skončil, přestal jsem ji vozit a ona začala chodit pěšky,“ vzpomíná Kolodziej.