Vše začalo ještě před otcovým skonem a pokračuje i nyní. Vždy se měly rády, byly v kontaktu a kdykoliv to jen šlo, sešly se. Vše se ale v posledních měsících změnilo.

 

„S Luckou jsme letos v létě přišly tatínkovi dodatečně popřát k osmdesátinám na Bertramku. Už předtím se mnou nekomunikovala. A to se nezměnilo. Nevím, co se stalo...“ uvedla Dominika, která se po pražské návštěvě začala dávat zdravotně do pořádku. Zahájila vlastní léčbu ze závislosti na alkoholu a lécích.

 

Když jejich otec zemřel, snažila se pak sama s Lucií spojit. Chtěla ji slyšet, popovídat si... Jenže: „Nedařilo se mi to, a tak jsem požádala svou maminku, aby jí na mě dala číslo a zavolala mi. Lucka se ale neozvala, tak jsme se viděly až na pohřbu... Ale skoro nikdo tam se mnou nemluvil...“ posteskla si nejstarší Slavíkova dcera.

 

Lucie a její manžel Honza přitom Dominiku vzali mezi sebe, když celá rodina vyprovázela rakev s ostatky Karla Gotta při odchodu ze svatovítské katedrály.

 

@em-1

 

Stejně jako Dominika také Lucie podepsala, v době prvního boje svého táty s rakovinou dokument, v němž se v případě jeho skonu vzdala nároku na dědictví za okamžitou výplatu několika milionů korun.

 

 Živí se prodejem prádla v jednom pražském obchodě, její manžel Jan Kovařík (39) je kuchař. Mají spolu dva syny.

 

@em-2