Dominika Gottová se po zpěvákově skonu objevila v Čechách doslova na otočku. Přiletěla v pátek v podvečerních hodinách, v sobotu se konala zádušní mše v katedrále svatého Víta a v neděli se urychleně vrátila zpátky do Finska se záminkou, že musí jít do nové práce.

 

A i když jí vdova Ivana zaplatila letenky a veškeré další náklady na to, aby se mohla s tatínkem naposledy rozloučit, příliš si toho se svojí macechou říct nestihla.

 

A od té doby, co se začalo mluvit o dědictví po Zlatém slavíkovi, nejsou v kontaktu vůbec. Teď však ztrápená Dominika poslala prostřednictvím Ivaně jasný vzkaz, protože takhle už to dál nejde... Musí to vědět!

 

Po zpopelnění ostatků Karla Gotta v motolském krematoriu má u sebe urnu vdova Ivana. A Dominika už by ráda věděla, kam bude moci za tátou chodit, až bude navštěvovat Česko.

 

 „Pořád se to neví? Já to také nevím... S Ivanou nejsem od svého pobytu v Česku v žádném kontaktu a velice mě to znepokojuje...“ říká Dominika a svou “macechu“ úpěnlivě prosí. „Chci vědět, kde bude tatínek pochovaný!“

 

@em-1

 

Sama Dominika by uvítala, kdyby byl její otec pochován s rodiči v Újezdě u Svatého Kříže na Plzeňsku. „V minulosti jsem tam často jezdila za tátovou sestřenicí Hankou a za jejím Oldou. Je to tam moc krásné,“ doplnila Gottová.

 

Nejbližší rodina jejího táty chce o hrobu informovat sama na internetových stránkách Karla Gotta. Zatím se tak ale nestalo.

 

@em-2