Ještě v dobách aktivní karéry Hašek založil firmu se sportovním oblečením Dominátor, která se zprvu tvářila jako úspěšná, rychle se ale ukázalo, jaká je realita. Firmě se za deset let nepodařilo dostat z červených čísel! "Prodělal jsem na tom asi osmdesát milionů," šokuje bývalý hokejista sumou, o kterou přišel. "Mrzí mne neúspěch a peníze, co jsem do firmy investoval. Já totiž nebyl podnikatel, ale investor," vzpomíná Hašek.


Po čase dostal Hašek ale nový, geniální nápad! Energy drinky Smarty však okamžitě sklidily vlny kritiky. Trapné reklamní spoty se staly virální a Dominik byl opět hvězda, tentokrát ale trochu jinak, než by chtěl. Nápoje Smarty byly totiž ještě větší propadák, než Dominátor! Smarty nápoje odmítly snad veškeré potravinové řetězce u nás. 


@em-1


Hřebíkem do rakve byla už jenom úplná podnikatelská sebevražda v podání Haška. Po vlně kritiky se ještě rozhodl prodávat nápoj Smarty pouze přes internet. zákazníci na vysněný nápoj čekali týden, ale nakonec i chuť prý byla zklamáním. Ani jeho snaha o propagaci  nápoje pomocí mladých Youtuberů na Instagramu nezabrala. Dominik má evidentně dar zkazit, na co sáhne. No a právě proto by si měl kandidaturu ještě hodně rozmyslet…


@em-2