Dara Rolins svou kariéru dětské pěvecké hvězdy začala právě po boku Karla Gotta. Jejich duet Zvonky Štěstí byl ve své době naprostým hitem, který nastartoval Daře její dráhu zpěvačky.

 

Gott byl pro zpěvačku jako druhý tatínek, vždy k němu velice vzhlížela a měli spolu krásný vztah, který trval desítky let! Byli víc, než kolegové, Rolins přiznává, že byl Karel jejím učitelem a životným vzorem! Proto byl pro ní odchod člověka, kterého znala od svým dvanácti let, velkou ránou, která ji srazila na kolena. Ihned však přišla další rána.

 

Po dlouhém boji s rakovinou totiž zemřel její bývalý partner, a dobrý kamarád, Petr Vlasák. Rolins tak během pouhého dne přišla o dva důležité muže svého života.

 

@em-1

 

"Odešli dva lidi, kteří patřili do mého života. Jeden v den svých narozenin. Moje bývalá láska, přítel a velký bojovník Petr Vlasák, navždy v mém srdci! A druhý božský Kája. Je mi smutno." napsala po pár dnech odmlky Dara Rolins na svůj Instagram slova lítosti.

 

"Jak začít? Po všem co se stalo to není lehké, ale poslední dny mě napadala stále dokola jedna myšlenka. Jediné, co má v životě smysl, jsou děti! Pokaždé, když se na moji Lauru podívám, tak jsem dojatá!” dodala zpěvačka.

 

@em-2