„Vakcíny na současnou pandemii svět nespasí. Spoustě lidem už došlo, o co tady kráčí. Je to byznys století!“ tvrdí zpěvačka, která je přesvědčená, že se jedná o komplot a spiknutí. „Obchody se dělají přece tak, že nabídnete produkt. Buď ho chcete koupit, nebo ne. Když o něj není zájem, zařídíme nařízení. A pak už je to jednoduché. Namotivovat potenciálního zákazníka tak, aby vstoupil do hry a nesl za svoji účast zodpovědnost,“ naráží na nutnost testování a vakcinace, bez nichž se aktuálně nedá hnout z místa.

„A takhle to jde od nejvyšších míst níž a níž. A když selžeš, nevadí, on tě jiný nahradí. Další se rádi přidají. Za peníze a moc bez svědomí jsou někteří jedinci schopní zničit lidské životy,“ obává se nejhoršího Ilona Csáková, která zřejmě propadá strachu, že nám zákonodárci usilují o život.

„K té novelizaci zákona o ochraně veřejného zdraví. Každý, kdo v hlasování zvedne ruku pro tuto novelu, se dotkne každodenního života nás občanů, a tím pádem se stává vrahem!“ vyřkla zpěvačka bez skrupulí svůj názor. Podle ní  je něco takového jednoznačně neomluvitelné!