"Ten člověk nejedná v našem zájmu," napsala Anna Geislerová ve svém příspěvku o prezidentovi Zemanovi. “Já si snad dodělám maturu a práva…” dodala Geislerová ve svém příspěvku. Znamená to snad, že nemá ani maturitu? Mohlo by. Výchovu Anny Geislerové brali její rodiče od jejích mladých let asi na lehkou váhu.
V jejích 15 letech ji totiž pustili samotnou do Milána, kde se snažila stát modelkou. Po několika měsících bloudění po městě a neúspěchu se vrátila. „Pořád nemůžu uvěřit, že mi to máma dovolila. Já a ostatní holky jsme po večerech chodily na ty nejhustší večírky ve městě, na nádraží jsme si kupovaly trávu od arabských dealerů. Byla jsem malá holka. Neměla jsem ponětí, co dělám“, přiznala.


@em-1


Pro založení rodiny si vybrala neznámého divadelního režiséra přivydělávajícího si v baru v Divadle Na zábradlí Zdeňka Janáčka. Postupně se jim narodily dvě děti s exoticky znějícími jmény, syn Bruno Fidelius a dcera Stella Ginger. Zlom v jejich vztahu nastal před šesti lety, kdy potkala miliardáře Martina Shenara. Vypadalo to, že s jejím manželstvím je amen. A právě v té době potřetí otěhotněla. I s břichem se ale opět pokorně vrátila ke svému manželovi a porodila syna Maxe.
Martin Shenar je kontroverzní podnikatel zapletený do byznysu kolem solárních elektráren. V roce 2010 jeho firma Amun.Re za 5 miliard korun prodala ČEZu elektrárenský komplex v okolí Ralska a Mimoně, největší solární projekt v Česku. Firma Amun.Re při obchodu vydělala přes miliardu korun. V dubnu 2017 policie Shenara v souvislosti s tímto prodejem obvinila, když měl dle vrchního státního zástupce stát připravit o více než 70 milionů korun na daních.


@em-2